LA BARBE to sklep internetowy, w którym coś dla siebie znajdzie każdy mężczyzna. Specjalizujemy się w pielęgnacji twarzy, włosów, wąsów oraz brody.

Nasz asortyment obejmuje:

- olejki do golenia

- olejki do brody i wąsów

- woski do wąsów

- mydła do golenia

- pomady do włosów

USŁUGA GOLIBRODY - GOLENIE BRZYTWĄ W WARSZAWIE!

Golenie odgrywa istotną rolę w życiu mężczyzny i stanowi bardzo wyraźny symbol przejścia z okresu dojrzewania w pełną dorosłość. Jest także namacalnym dowodem na to, że ciało i skóra człowieka nieustannie rosną oraz zmieniają się. Mężczyzna goli się średnio 20 tys. razy w ciągu swojego życia, poświęcając na tę czynność aż 139 dni!

Od tysięcy lat mężczyźni starają się znaleźć idealny sposób na golenie. Bezsprzecznie jedną z najdokładniejszych metod jest golenie brzytwą. Przyrząd ten po raz pierwszy pojawił się około roku 1680 w Anglii i jest stosowany do dzisiaj, choć jego znaczenie obniżyło się w połowie XX w.

Dzięki stronie LA BARBE pragniemy Państwu zaproponować swoistą podróż w czasie do salonów przedwojennej lewobrzeżnej Warszawy czy też zaułków szemranej strony praskiej. Oferujemy Państwu pełne golenie brzytwą z zastosowaniem gorących i zimnych kompresów oraz masażu twarzy.

Ten wyjątkowy rytuał trwa ok. 50 minut. Na początek golibroda przygotowuje skórę do zabiegu, wmasowując olejki do golenia oraz nakładając na głowę osoby gorący ręcznik nasączony olejkami aromatycznymi. Zabieg ten ma na celu zmiękczenie zarostu przed goleniem oraz otwarcie porów. Działa on również relaksująco. Pianę do golenia robi się z mydła za pomocą pędzla z borsuczego włosia. Samo golenie za pomocą brzytwy z jednorazowym ostrzem wykonywane jest dwukrotnie, tak aby uzyskać idealny efekt. Po zakończeniu golenia na twarz nakładany jest kolejny ręcznik z olejkami aromatycznymi, tym razem zmoczony zimną wodą. Zimny ręcznik ma za zadanie zapobiec ewentualnym podrażnieniom oraz spowodować zamknięcie porów. Na zakończenie golibroda nakłada nawilżający płyn po goleniu, wmasowując go w skórę twarzy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!KONTAKT: info@labarbe.pl

copyright 2014 "La Barbe", all rights reserved.